Telif Hakları

  • Kütüb-u Sitte, Hadis Ansiklopedisi isimli eserin telif hakları Akçağ Yayınları'na aittir. Yazarı Merhum Prof.Dr. İbrahim Canan'dan müsade alınara, muhtasar bir şekilde sitemize eklenmiştir. Yayınevinin müsadesi alınmadan alınıp çoğaltılması veya neşredilmesi uygun değildir.
  • Peygamberimizin Hayatı bölümümüzde kaynak eser olarak kullandığımız "Kainatın Efendisi" isimli eserin tüm hakları Nesil Yayınlarına aittir. Yayınevinin müsadesi ile sitemize eklenmiştir. Yayınevinin müsadesi alınmadan alınıp çoğaltılması veya neşredilmesi uygun değildir.
  • Peygamberimizin Sahabeleri bölümümüzde kaynak eser olarak kullandığımız "Sahabeler Ansiklopedisi" isimli eserin tüm hakları Nesil Yayınlarına aittir. Yayınevinin müsadesi ile sitemize eklenmiştir. Yayınevinin müsadesi alınmadan alınıp çoğaltılması veya neşredilmesi uygun değildir.
  • Peygamberimizin Örnek Ahlakı isimli bölümdeki bazı yazılarda istifade ettiğimiz Bir İnsan Olarak Hazreti Muhammed isimli eserden alınan yazılarda telif hakkı Gelenek Yayınlarına veya Eser Yayınlarına aittir. Yayınevinin müsadesi alınmadan alınıp çoğaltılması veya neşredilmesi uygun değildir.
  • Hazreti Muhammed gibi yaşamak isimli bölümde kaynak eser olarak istifade ettiğimiz Günü Hazreti Muhammed Gibi Yaşamak isimli eserden alınan yazılarda telif hakkı Gelenek Yayınlarına veya Eser Yayınlarına aittir. Yayınevinin müsadesi alınmadan alınıp çoğaltılması veya neşredilmesi uygun değildir.
  • Peygamberimizin Duaları isimli bölümde sık sık müracaat ettiğimiz Dua Mecmuası isimli eserden alınan yazılarda telif hakkı Kaynak Yayınlarına aittir. Yayınevinin müsadesi alınmadan alınıp çoğaltılması veya neşredilmesi uygun değildir.,
  • Sitemizde yer alan ve yazarlarımız yarafından hazırlanan diğer tüm materyallerin telif hakkı sitemize aittir. Ticari amaçla neşredilmesi uygun değildir. Ticari amaç güdülmeksizin istifadeye sunulabilir. 

 

   

-->